KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Rüyada yeşil örtülü tabut görmek rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yeşil örtülü tabut görmek rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yeşil örtülü tabut görmek manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Oca 17, 2013 | | 2 Yorum

Rüyada yeşil örtülü tabut görmek

Merhaba

19 yaşındaki yeğenim Yasemin, rüyasında bütün aile fertleri (amcaları,kuzenleri ) bir arada iken ortada üstü yeşil örtülü iki tabut ( tabutun biri daha küçük) görüyor.

Etraftan konuşuyorlar , bu tabuttaki yatanlar kim, sahibi var mı yoksa kimsesizler mezarlığına götürelim diyorlar , içindekileri yaseminde bilmiyor. Sonra kur’an okunduğunu duyuyor ve uyanıyor.

Bu güzel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada tabutun üstünde yeşil örtü görmek, ruyada yesil tabut ortusu gormek, rüyada tabut görmek yeşil örtülü, rüyada yeşil tabut görmek, ruyada cenaze ortusu, ruyada yesil taput gormek, rüyada yeşil örtülü tabutlar görmek, rüyada yeşil örtülü tabut görmek, rüyada üzeri yeşil örtülü tabut görmek, rüyada tabutun üstünde yeşil örtü hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Ölü ve ölüm | Etiketler:

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yeşil örtülü tabut görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. Rüyada tabut görmek ana rahmini sembolize eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise bazı uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı sembolize eder. http://www.tr1.net/tabut/

    Rüyada tabutun içinde tanımadığınız yabancı birini görmek, ileride tanımadığınız birinden büyük bir güç, destek alacağınıza delalet eder. dostluk kurulacağına işarettir.

    Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

  2. merhaba ben rüyamda odada bekletilen tabutun çalındığını gördüm herkesle birlikte tabut nerede diye aradık bulamadık ama rüyamda evin içinde olduğunu düşünüyorum ben bulmaya çalıştım ama sonra uyandım bu ne demek söyler misiniz… teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil örtülü tabut görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil örtülü tabut görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık