Rüyada yeşil örtülü tabut görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 17 Ocak 2013

Rüyada yeşil örtülü tabut görmek

Merhaba

19 yaşındaki yeğenim Yasemin, rüyasında bütün aile fertleri (amcaları,kuzenleri ) bir arada iken ortada üstü yeşil örtülü iki tabut ( tabutun biri daha küçük) görüyor.

Etraftan konuşuyorlar , bu tabuttaki yatanlar kim, sahibi var mı yoksa kimsesizler mezarlığına götürelim diyorlar , içindekileri yaseminde bilmiyor. Sonra kur’an okunduğunu duyuyor ve uyanıyor.

Bu güzel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.


Rüyada yeşil örtülü tabut görmek konusunda 2 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Rüyada tabut görmek ana rahmini sembolize eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise bazı uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı sembolize eder. http://www.tr1.net/tabut/

    Rüyada tabutun içinde tanımadığınız yabancı birini görmek, ileride tanımadığınız birinden büyük bir güç, destek alacağınıza delalet eder. dostluk kurulacağına işarettir.

    Kuran dinlemek, kuran okuyan birini görmek gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

  2. merhaba diyor ki:

    merhaba ben rüyamda odada bekletilen tabutun çalındığını gördüm herkesle birlikte tabut nerede diye aradık bulamadık ama rüyamda evin içinde olduğunu düşünüyorum ben bulmaya çalıştım ama sonra uyandım bu ne demek söyler misiniz… teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada yeşil örtülü tabut görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yeşil örtülü tabut görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.