Rüyada yılandan korkmak rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Rüyada yılandan korkmak rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Rüyada yılandan korkmak manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Kas 19, 2012 | | 1 Yorum

Rüyada yılandan korkmak

Merhaba, rüyamda eşimin beni yılan ile korkuttuğunu gördüm; yılan yavru gibi küçük ve sarı yani açık renkti, omuzlarıma koyuyor, şaka yapıyor ama ben korkuyorum “al omuzlarımdan korkuyorum” diyorum, o “dokun bak zararsız” diyor, yılan bana dilini gösteriyor, zorlada olsa tutuyorum ama irkiyorum bana zarar vermiyor, eşim “yılan küçücük, daha yavru, sana zarar vermez korkma tut bak” diyor.

Gönderen Ayşenur.

Rüyanın unsurları: yılan, yılandan korkmak, yavru yılan, küçük yılan, sarı yılan, şakalaşmak, yılan dili, yılanı tutmak

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada şakalaşmak görmek, rüyada yılan dili, rüyada yılan dili görmek, rüyada yılan ve dilini görmek, rüyada yılandan korkmak, rüyada yılanın dilini koparmak hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: Korku endişe | Etiketler: , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Rüyada yılandan korkmak konusunda 1 yorum yapılmış

  1. Ayşenur

    Gördüğünüz rüya, içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi yeterince kullanmadığınızı gösterirken, eşininizin bunun farkında olduğunu ve kullanmadığınız bu gücü açığa çıkarmak için çaba sarf ettiğini, sonunda sizin bunu başaracağınızı simgelemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Rüyada yılandan korkmak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yılandan korkmak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.