Rüyada yolda bavul görmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 19 Aralık 2012

Rüyada yolda bavul görmek

öncelikle merhabalar
benim görmüş olduğum ve iki rüyam var. Elbette zamanınızı almak istemem ancak etkisinde kaldığım için şansımı denemek isterim.

Rüyamda yanımda kim olduğunu hatırlamadığım biriyle yolda yürürken karşı kaldırımda açık yeşil renkte bir bavul durduğunu gördüm. Sonra üzerinde kapalı bir şemsiye belirdi. (bavulun ağzı kapalı) Bir siyah kedi bavulun üzerine doğru atlarken şemsiye kediyi çarptı. Tam olarak ifade edemiyorum sanırım elektrik yahut yıldırım çarpması gibi bir ışık çıktı o esnada. Kedi yere düştü sonra uyandım. Ayrıntı yağmur çiseliyordu

İkinci rüyam
Tren yahut otobüs tam hatırlamadığım bir vasıtadaydım, karşımda bir erkek oturuyordu. Vasıtanın camından dışarıyı izlemeye koyuldum. Sonrasında benim için sadece dışarısı mevcut hale geldi. Masmavi bir deniz, masmavi bir gökyüzüydü gördüğüm. Gökte belli belirsiz küçük beyaz bulutlar vardı çocukken izleyip başka şekillere benzetmeye çalıştıklarım gibi. Sıradan olmayan şeyse gördüğüm tüm rüyalar gecedir bu rüyada gündüzdü ve ilk defa bir rüya içinde huzurlu ve hafif hissediyordum. O kadar ki niye uyandım ki demiştim kendime.

Bilemiyorum rüyadan anlam beklemem ne kadar mantıklı ama ne olsa insan meraklı ve herşeyden anlam çıkarmaya çalışan bir varlık, eğer rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim.
Okuduğunuz için teşekkür eder hayırlı günler dilerim.


Rüyada yolda bavul görmek konusunda 2 yorum yapılmış

 1. yorumcu diyor ki:

  Rüyada Bavul görmek Bir hayal kırıklığına yorumlanır. Rüyada kapalı şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güven anlamına gelir.

  Rüyanızda ortaya çıkan şemsiye, yaşadığınız hayal kırıklığını kısa sürede atlatacağınızı simgelemektedir.

  Siyah kedi ise sebebini bilmediğiniz bu belirsiz tehlikenin sizde korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini ifade eder.

  İkinci rüyanız ise sıkıntıların bittiği, huzur ve mutluluğun yoğun olduğu bir yaşam dönemine girdiğinizi müjdelemektedir.

 2. toprak diyor ki:

  ilk rüyamı gördükten bir süre sonra bir sıkıntı yaşadım ve gördüğüm destekle atlattım şükür inşallah güzel günler göreceğim yorumlarınız için teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada yolda bavul görmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yolda bavul görmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.