Rüyada yüzük seçmek

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 12 Mayıs 2013

Rüyada yüzük seçmek

Rüyamda sevdiğim kişi yüzük seçiyor. Ama o hep büyük, taşlı yüzüklere bakıyor, benden yardım istiyor. hangisi daha güzel diye.

bende “kime alıcaksın diyorum” o bana bir şey demiyor. Bense ona ince, narin, tek taşlı felan yüzükleri öneriyorum. sizce bu neye işaret?

eda tarafından 11.05.2013 / 21:35 tarihinde gönderilmiş


Rüyada yüzük seçmek konusunda 1 yorum yapılmış

  1. yorumcu diyor ki:

    Eda merhaba,

    Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı sembolize eder. Eğer parmağınıza takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Bu rüyalar aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Rüyada yüzük seçmek rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyada yüzük seçmek görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.