Saçı sarıya boyamak

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 13 Ekim 2008

Rüyada saçı sarıya boyamak, saçlarını sarıya boyadığını görmek sık görülen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin kadın veya erkek olmasına göre farklı yorumlanır.

Rüyada saçlarını sarıya boyadığını gören kadın, evli ise evliliğinin daha iyiye gideceğine, bekar ise beğendiği bir erkekten ilgi göreceğine işarettir.

Rüyada saçı sarıya boyadığını gören erkek işinde – okulunda sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Saçı sarıya boyamak rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Saçı sarıya boyamak görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.