saklambaç

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 02 Eylül 2010

Rüyada saklambaç görmek, saklambaç oynamak, saklambaç oynadığını görmek gizli tuttuğunuz bazı sırlarınızı artık saklayamayacağınızı veya bu sırrın detaylarını öğrenmek istediğinizi ifade eder. Saklambaç oyunu aynı zamanda yaşamın günlük streslerinden uzaklaşıp, daha kaygısız çocukluk günlerini anmak, o günleri özlemek ifadesi olabilir.

Saklambaç oynayan birilerini görmek, zihninizin, belirli bir durum veya olay hakkında kontrolunuz dışında daha fazla bilgi sahibi olmak için faaliyet gösterdiğini simgeler.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; saklambaç rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. saklambaç görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.