Travesti

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 10 Nisan 2011

Rüyada Travesti görmek, Dişilik, Pasiflik, Agresif, Korku, İsteksizlik anlamlarını simgeler. Dişil rolleri, Pasif ve Agresif davranışları sembolize eder. Kendiniz ile alakalı Endişeleri vede kararsızlığı simgeler.

Rüyada Travesti olmak, Travesti olduğunu, Kendini Travesti görmek Çift kişilik ve Karakter yönlerinizin olduguna işarettir.


Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Travesti rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Travesti görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.