KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU
Tuvalet rüya tabiri nedir? anlamı neye delalet eder diyorsanız, Kafanızda Tuvalet rüya yorumu neyi gösterir? ne manaya gelir sorusu varsa, Aklınızda Tuvalet manası neyi işaret eder? açıklaması ne manaya gelir, nasıl yorumlanır, neye yorulur cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ara 27, 2009 | | 1 Yorum

rüyada tuvalet görmekRüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Tuvaletin şekli ve temizlik durumu yorumda en önemli unsurdur.
küçük tuvalet insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara,
dar tuvalet rızık temini için çalışıp çabalamaya,
büyük tuvalet aileyle başbaşa kalmaya, sıcak aile ilişkilerine.
geniş tuvalet aile içinde huzur ve mutluluğa,
temiz tuvalet sağlık, temizlik ve rahatlığa,
kirli, pis bir tuvalet ev halkında stres ve gerilime işaret eder,

Ruyada tuvalette mahsur kalmak, kilitle kalmak içinde bulunduğu sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğini gösterir.
Tuvalet taşması taşmış tuvalet, rüya sahibinin ailesinde hamile olduguna veya malın çokluguna işarettir.
Taşan tuvaletin pisliğini boşaltmak ortaya çıkacak, beklenmedik bir masraf olacağını işaret eder.
Temiz, güzel kokan tuvalet işlerin iyi gideceğini gösterir, kötü kokan tuvalet ise tersini haber verir.
Tuvaletin kanla dolu olduğunu görmek israf korkusundan dolayı aile üyelerinin tutumlu davrandıklarını gösterir.
Rüyada tuvalet temizlemek, tuvalet temizlediğini görmek rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına delalettir
Tuvalet tıkanması elindeki işi yarım bırakmaya delalet eder.
Tıkanmış tuvaleti açmak içinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan kurtulacağınıza semnolize eder.
Tüvalette mahsur kalmak, tuvalette kilitli kalmak Duygularınızı uzun bir süredir içinizde tuttuğunuzu ifade eder
Umumi tuvalet kullanmak duygularınızı çekinmeden açıklamak isteğinizi simgeler.

Rüyada tuvalet görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır. Bu sayfada tuvalet kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, montajsi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Bu sayfadaki açıklamalar rüyada tuvalet kokusu, rüyada tuvalette kilitli kalmak, rüyada tuvaletin tıkanması, rüyada tuvalete girip ihtiyacını görmek, rüyada tuvaletin kokmasi, rüyada tuvaletin tıkandığını görmek, ruyada tuvaletin yemekle tıkanması, rüyada tuvalette kirli kağıt, rüyada tuvalette pislik temizlediğini görmek, rüyadatuvalette kendi pisligini görmek hakkında bilgi içermektedir.

Kategori: T rüya tabirleri | Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Rüyaların tabiri hakkında duyuru
Lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı yollayın. Aşağıdaki kısımlar sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir.

Tuvalet konusunda 1 yorum yapılmış

  1. merhba ben rüyamda tuvaletteydim yukardan tuvalet suyu akıyordu, oradan çıkmak istedim kapı kilitliydi bende kapının camını kırıp ordan çıktım etkisinde kaldım bu rüyanın ve hamileyim yanıt verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önemli hatırlatma; Tuvalet rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Tuvalet görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.
Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık