Tuvalet

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 27 Aralık 2009

rüyada tuvalet görmekRüyada tuvalet görmek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet ihtiyacı, tuvalete girmek, tuvalete gitmek üzerinizdeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

Tuvaletin şekli ve temizlik durumu yorumda en önemli unsurdur.
küçük tuvalet insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılara,
dar tuvalet rızık temini için çalışıp çabalamaya,
büyük tuvalet aileyle başbaşa kalmaya, sıcak aile ilişkilerine.
geniş tuvalet aile içinde huzur ve mutluluğa,
temiz tuvalet sağlık, temizlik ve rahatlığa,
kirli, pis bir tuvalet ev halkında stres ve gerilime işaret eder,

Ruyada tuvalette mahsur kalmak, kilitle kalmak içinde bulunduğu sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğini gösterir.
Tuvalet taşması taşmış tuvalet, rüya sahibinin ailesinde hamile olduguna veya malın çokluguna işarettir.
Taşan tuvaletin pisliğini boşaltmak ortaya çıkacak, beklenmedik bir masraf olacağını işaret eder.
Temiz, güzel kokan tuvalet işlerin iyi gideceğini gösterir, kötü kokan tuvalet ise tersini haber verir.
Tuvaletin kanla dolu olduğunu görmek israf korkusundan dolayı aile üyelerinin tutumlu davrandıklarını gösterir.
Rüyada tuvalet temizlemek, tuvalet temizlediğini görmek rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına delalettir
Tuvalet tıkanması elindeki işi yarım bırakmaya delalet eder.
Tıkanmış tuvaleti açmak içinde bulunduğunuz olumsuz duygulardan kurtulacağınıza semnolize eder.
Tüvalette mahsur kalmak, tuvalette kilitli kalmak Duygularınızı uzun bir süredir içinizde tuttuğunuzu ifade eder
Umumi tuvalet kullanmak duygularınızı çekinmeden açıklamak isteğinizi simgeler.

Rüyada tuvalet görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır. Bu sayfada tuvalet kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, montajsi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.


Tuvalet konusunda 1 yorum yapılmış

  1. melek diyor ki:

    merhba ben rüyamda tuvaletteydim yukardan tuvalet suyu akıyordu, oradan çıkmak istedim kapı kilitliydi bende kapının camını kırıp ordan çıktım etkisinde kaldım bu rüyanın ve hamileyim yanıt verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Tuvalet rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Tuvalet görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.