KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU

Rüyada göbek atmak görmek rüya tabiri ne demektir?

Rüyada göbek atmak görmek ne demektir? Rüyalarda göbek atmak görmek ne anlama gelir? Rüyanda göbek atmak görmek neye delalet eder? rüya açıklaması nedir?. Rüyada göbek atmak gördüyseniz, açıklaması hakkında doğru adrestesiniz.

Aşağıda göbek atmak görmek hakkında yazılar listelenmiş olup, ilginizi çeken makale başlığını tıklayarak yazının tamamını okuyabilir, üyemizin rüyasını ve rüyanın açıklamasını inceleyebilir, yorum ekleyebilir veya kendi rüyanızı gönderebilirsiniz.

oynamak

Rüyada oynamak görmek Burada anılan; düğünde oynamak, nişanda oynamak, kına gecesinde oynamak, eğlencede oynamak, göbek atmak, çiftetelli oynamak gibi eğlence amaçlı oynama eylemidir. Futbol oynamak, satranç oynamak, toprakla oynamak, suyla oynamak gibi kavramlar için ilgili rüya tabiri sayfası incelenmelidir. Rüyada oynadığını görmek makbul bir rüya değildir, sıkıntıyı işaret eder. Oynayan birilerini görmek, oynayanları seyretmek oynayan [...devamı]

çiftetelli

Rüyada çiftetelli oynamak, oynadığını görmek sizin için olumlu sonuşlar doğurmayacak bazı arayışlara girdiğinizi temsil eder. Bir dügün yada eglencede çiftetelli oynandığını, oynayanları görmek size faydadan çok zarar getirecek kişilerle bir arada olduğunuzu simgeler. Bu sayfadaki açıklamalar gobey atanlar hakkında bilgi içermektedir.

Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık