KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU

Rüyada koli görmek rüya tabiri ne demektir?

Rüyada koli görmek ne demektir? Rüyalarda koli görmek ne anlama gelir? Rüyanda koli görmek neye delalet eder? rüya açıklaması nedir?. Rüyada koli gördüyseniz, açıklaması hakkında doğru adrestesiniz.

Aşağıda koli görmek hakkında yazılar listelenmiş olup, ilginizi çeken makale başlığını tıklayarak yazının tamamını okuyabilir, üyemizin rüyasını ve rüyanın açıklamasını inceleyebilir, yorum ekleyebilir veya kendi rüyanızı gönderebilirsiniz.

Postane

Rüyada postane görmek bilinçsiz veya iç bilgelik vasıtasıyla gelen önemli bir mesaj anlamına gelir. Postaneye gitmek, postanede olmak Sizin ihtiyacınıza ulaşmak ve başkalarıyla iletişim ile ilişkili olabilir. Kendi inançları korumak için ya da geçmiş birisi ile temas için çalışıyor olabilirsiniz.

Bagaj

Rüyada bagaj görmek omuzlarınızda taşıdığınız sorunlar ve sorumlulukların ağırlığı gösterir. Ayrıca geçmiş duygular veya sorunlar tarafından etkilenmeye devam ettiğinizi hissettiğinizi ifade eder. Alternatif olarak, bagaj kimliğinizi simgeler. İpuçları: bağ, bavul, bohça, çanta, Denk, hamule, koli, sandık, yük, bagaj rüya tabiri, bagaj rüya açıklaması, bagaj rüya anlamı, bagaj neye delalet eder, bagaj ne anlama gelir, bagaj [...devamı]

Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık