KOÇ BURCUBOĞA BURCUİKİZLER BURCUYENGEÇ BURCUİKİZLER BURCUBAŞAK BURCUTERAZİ BURCUAKREP BURCUYAY BURCUOĞLAK BURCUKOVA BURCUBALIK BURCU

Rüyada somun ekmek görmek rüya tabiri ne demektir?

Rüyada somun ekmek görmek ne demektir? Rüyalarda somun ekmek görmek ne anlama gelir? Rüyanda somun ekmek görmek neye delalet eder? rüya açıklaması nedir?. Rüyada somun ekmek gördüyseniz, açıklaması hakkında doğru adrestesiniz.

Aşağıda somun ekmek görmek hakkında yazılar listelenmiş olup, ilginizi çeken makale başlığını tıklayarak yazının tamamını okuyabilir, üyemizin rüyasını ve rüyanın açıklamasını inceleyebilir, yorum ekleyebilir veya kendi rüyanızı gönderebilirsiniz.

Ekmek

Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Ekmek yemek, yediğini görmek gerçek yaşamınızda maddi durumunuzda yükselişi ve karşınıza çıkacak yeni fırsatı sembolize eder. Rüyada ekmek hamuru mayalamak, yoğurmak, pişirmek ile ilgili işleri yaptığını, pişirdiğini görmek olumlu nitelikleri ve yaşamınızdaki büyük işlere [...devamı]

somun

Şub 20, 2010 | | İlk yorumu siz yapın

Rüyada somun görmek refah ve arzularınıza ulaşmayı belirtir. Ayrıca, bir konu ya da durumun aslını öğrenme isteğinizi işaret edebilir. Burada anılan somun, somun ekmek anlamındadır.

Burçların Özellikleri
KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Koç
BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ
Boğa
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
İkizler
YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ
Yengeç
İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ
Aslan
BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Başak
TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ
Terazi
AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ
Akrep
YAY BURCU ÖZELLİKLERİ
Yay
OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ
Oğlak
KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ
Kova
BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ
Balık