Yükseklik korkusu

Yazar: yorumcu, Eklenme tarihi: 29 Ocak 2010

Rüyada yükseklik korkusu görmek, yüksekten korktuğunu, yükseklik korkusu yaşadığını görmek ulaşamayacağınız hedefler için çalıştığınızı gösterir


Yükseklik korkusu konusunda 1 yorum yapılmış

  1. admin diyor ki:

    Rüyanız gerçekten önemli mesajlar vermektedir.

    Gerçek hayatta yüksekten korkmayıp, rüyalarınızda korkmanız, üstelik kilitlenip kalmanız, yaşamınızdaki hedeflerinizi yada hedeflerinize ulaşma yollarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini simgelemektedir.

    Gördüğünüz rüyanın verdiği bir başka mesaj ise iletişim durumunuzu analiz edip, insanlarla sağlıklı iletişim kurup kuramadığınızı yada daha doğru deyim ile ne anlatmak istediğinizi karşı tarafın doğru anlayıp anlayamadığına dikkat etmeniz gerektiğini işaret edebilir.

Bir Cevap Yazın

Önemli hatırlatma; Yükseklik korkusu rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır veya aşağıdaki yorumlar kısmında cevaplanarak açıklanacaktır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırmayla elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.
Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Yükseklik korkusu görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.